Rozwiązania transportowe

Bezpieczne i skuteczne działania w zakresie utrzymania dróg

5min
Renault Trucks D

Niezależnie od tego, czy Twoja działalność obejmuje utrzymanie dróg, odśnieżanie, usuwanie awarii pojazdów, czy nawet wszystkie trzy, potrzebujesz dobrze przystosowanych pojazdów, które są wydajne i zapewniają bezpieczeństwo wszystkim. Poznaj ofertę Renault Trucks i skorzystaj z indywidualnego wsparcia, w wyborze najlepszego pojazdu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Możesz polegać na pojazdach specjalnie zaprojektowanych do utrzymania dróg

Usługi utrzymania dróg wymagają pojazdów z bardzo specyficznymi zabudowami. Dzięki ścisłej współpracy z producentami zabudów, Renault Trucks wyposaża swoje pojazdy w odpowiednie komponenty, zgodne z przyszłym przeznaczeniem, co ułatwia pracę producentom zabudów i skraca czas zabudowy. Na przykład, Renault Trucks oferuje w gamie D specjalne modele pod zamiatarki, z przestrzenią wzdłuż podłużnic, aby zwolnić miejsce na sprzęt do sprzątania (zamiatarka, odkurzacz, dmuchawa).

Renault Trucks D

W modelach Renault Trucks C lub K przeznaczonych do odśnieżania, przód pojazdu posiada specjalne wgłębienie w osłonie chłodnicy oraz wzmocnienia do mocowania lemiesza. W przypadku zamiatarek, które nie przewożą ciężkich ładunków, Renault Trucks D może być wyposażony w specjalny zderzak wykonany w 100% ze stali, zwiększający odporność na uderzenia.

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

NIE MIELIŚMY ŻADNYCH PROBLEMÓW Z RENAULT TRUCKS K.

Saulius Batvinskas FIRMA VILNIAUS REGIONO KELIAI

Zapewnij najwyższe bezpieczeństwo swoim pracownikom i innym użytkownikom drogi

Utrzymanie dróg wiąże się z pracą wśród innych użytkowników w sytuacjach, które czasami mogą być dość wymagające. Narzędzie pracy Twoich pracowników musi być bezpieczne w codziennym użytkowaniu, a także gwarantować bezpieczeństwo dla innych użytkowników dróg. Dlatego pojazdy Renault Trucks są starannie projektowane, aby zapewnić doskonałą widoczność przez przednią szybę, oraz szerokokątnym lusterkom wstecznym i przednim. Gama D może być również wyposażona w "drzwi panoramiczne" z szybą w dolnej części drzwi bocznych, zapewniające lepszą widoczność rowerzystów i pieszych. Podobnie, w kabinach zamontowaliśmy pewne elementy bezpieczeństwa, takie jak dodatkowe reflektory, sygnały świetlne i światła robocze.

Renault Trucks C

Zarządzaj swoją flotą zgodnie z własnymi potrzebami

Niezależnie od tego, czy konserwacja dróg została zaplanowana, czy nie, może wiązać się z pewnym ryzykiem realizacji. Dzięki inteligentnemu rozwiązaniu zarządzania flotą Optifleet, możesz śledzić wszystkie swoje pojazdy bezpośrednio za pomocą smartfona, tabletu lub komputera, otrzymywać informacje o jeździe lub kierowcach i kontaktować się z nimi, aby poinformować ich o innych zadaniach. Optifleet umożliwia również gromadzenie danych dotyczących zużycia i użytkowania pojazdów: nadmierna praca na wolnych biegach, poziom efektywności kierowcy, itp. Zostaniesz zaalarmowany w przypadku nadmiernego zużycia paliwa, a dzięki narzędziu Ecoscore będziesz mógł śledzić styl jazdy wszystkich kierowców i ich długoterminowe wyniki.

Zoptymalizuj obsługę swoich pojazdów do utrzymania dróg

Wybierz tańszą naprawę

Jeżeli jakaś część pojazdu wymaga wymiany lub naprawy, Renault Trucks proponuje alternatywę dla nowych części w postaci oferty eXchange. Proces eXchange polega na odnowieniu części poprzez zastąpienie zużytych lub uszkodzonych elementów oryginalnymi częściami posiadającymi certyfikat. Nowe części są testowane w celu zapewnienia takiego samego poziomu wydajności jak części nowe. Są one objęte dwuletnią gwarancją na części oraz na robociznę. System ten jest ekonomiczny i przyjazny dla środowiska, wpisuje się w podejście Renault Trucks oparte na zrównoważonym rozwoju.

Wydłużenie czasu sprawności pojazdu

Aby zapewnić maksymalną dyspozycyjność pojazdów, firma Renault Trucks wprowadziła usługę przeglądów prewencyjnych. Dzięki Predict, Twoje pojazdy są monitorowane przez platformę cyfrową, skupiającą się na określonych punktach lub częściach, które ulegają zużyciu. Gdy konieczna jest naprawa, system informuje o tym Twojego doradcę. Ten z kolei skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować czynności serwisowe w czasie, który najmniej zakłóci Twoją codzienną aktywność.

Zaplanuj obsługę pojazdu

Ciężarówki do utrzymania dróg i pojazdy komunalne mają długie cykle życia. W celu zapewnienia odpowiednich osiągów w długim okresie, Renault Trucks oferuje indywidualne plany przeglądów. Każda umowa może trwać od 2 do 7 lat i obejmuje przebieg do 250 000 km rocznie. Są one dostosowane do każdego pojazdu w zależności od jego modelu i sposobu użytkowania. Mogą obejmować przeglądy prewencyjne w celu zmniejszenia czasu przestoju pojazdu.

Renault Trucks d

Finansowanie pojazdów dostosowane do modelu eksploatacji

Pojazdy przeznaczone do utrzymania dróg i ich wyposażenie wymagają znacznego budżetu. Aby pomóc Ci w jak najlepszym finansowaniu, Renault Trucks oferuje kilka rozwiązań bilansowych lub pozabilansowych, w zależności od tego, co Cię najbardziej interesuje. Począwszy od wynajmu, poprzez kredyt lub sprzedaż ratalną, Twój doradca Renault Trucks oceni z Tobą najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania i ubezpieczenia pojazdów.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy D, C lub K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off