Usługi

Kierowanie flotą i zarządzanie energią

T High Fuel Eco vehicles

OPTIFLEET, ZWIĘKSZAJĄCY RENTOWNOŚĆ PAŃSTWA FLOTY

Renault Trucks Optifleet jest rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie flotą "pod klucz", które ułatwia podejmowanie decyzji i zmniejsza koszty operacyjne. Dostępny poprzez aktywację "Over-the-Air", może szybko monitorować w czasie rzeczywistym dane dotyczące wydajności pojazdów i kierowców. Optifleet dostarcza kluczowych informacji na wyciągnięcie ręki, aby pomóc w zarządzaniu i redukcji kluczowych pozycji kosztowych.

Safety

CHECK

Map

MAP

Health

ZDROWIE

 
check

PROWADZENIE

Drive

BEZPIECZEŃSTWO

 

Twoje pojazdy pozostają podłączone do Optifleet przez cały czas, gdziekolwiek jesteś, i są dostępne za pośrednictwem portalu online lub Optifleet App, mobilnego narzędzia do zarządzania flotą. Rozwiązanie Optifleet ma odpowiedzialny projekt dostosowany do wszystkich urządzeń

Rozwiązanie Optifleet składa się z następujących 5 modułów:

OPTIFLEET CHECK: zmniejszenie zużycia energii

 

Narzędzie raportujące, które dostarcza kluczowych informacji decyzyjnych na temat pojazdów i kierowców.

 • Dla pojazdów elektrycznych monitorowanie w czasie rzeczywistym poziomów i stanu baterii
 • Optymalizacja zużycia paliwa poprzez promowanie dobrych umiejętności kierowców przy jednoczesnej identyfikacji kierowców wymagających poprawy.
  • Wykorzystaj raport Eco Score do analizy trendu zachowania kierowcy w oparciu o ocenę od 1 do 10 i z uwzględnieniem danych takich jak zużycie paliwa, czas spędzony na biegu jałowym, częstotliwość hamowania itp.
 • Zmniejsz koszty utrzymania pojazdu poprzez poprawę sposobu prowadzenia pojazdów.
 • Otrzymywanie ostrzeżeń o znacznych wahaniach (w górę i w dół) poziomu paliwa w zbiornikach.
 • Aktualizuj swoje raporty środowiskowe (dwutlenek węgla, NOx, itp.).
 • Otrzymuj raporty automatycznie przez e-mail, kiedy tylko chcesz.
MapTraffic Truck Restrictions
 
 
OPTIFLEET MAP optymalizuj swoje dostawy dzięki lokalizacji floty w czasie rzeczywistym
 
 • Śledź swoje pojazdy w czasie rzeczywistym, w tym lokalizację, prędkość, kierunek, poziom paliwa i nazwisko kierowcy.
 • Wybierz najlepiej usytuowany pojazd do dodatkowych zadań
 • Utwórz geofencing, aby zidentyfikować przyjazd i wyjazd z kluczowych miejsc.
 • Analizuj historię podróży swoich pojazdów
 • Uaktualnij do częstotliwości śledzenia minutowego i uzyskaj dostęp do raportów z monitorowania ciśnienia w oponach (wymaga sprzętu monitorującego w pojeździe).
Map Truck Position Info
 
 
OPTIFLEET DRIVE Oszczędzaj czas i zachowaj zgodność z przepisami

 

 • Monitoruj aktywność kierowcy, w tym jazdę i odpoczynek w czasie rzeczywistym zgodnie z przepisami (rozporządzenie europejskie 561/2006).
 • Oszczędzaj czas i utrzymuj dostęp do kluczowych danych dotyczących zgodności z przepisami poprzez planowanie i zdalne pobieranie danych z tachografu kierowcy i pojazdu, z możliwością przekazywania ich bezpośrednio do firm TachoAnalysis za pośrednictwem interfejsu API
 • Programowanie i zdalne pobieranie danych z pamięci tachografu i karty kierowcy.
 
Drive Times of the day

 

 

OPTIFLEET HEALTH: zmniejszenie zużycia

 

 • Otrzymuj w czasie rzeczywistym powiadomienia o klastrach
 • Podejmuj działania korygujące lub zapobiegawcze, aby uniknąć poważnych awarii
 • Skróć czas przestoju

 

OPTIFLEET SAFETY: wykrywanie i ograniczanie niebezpiecznych sytuacji

Moduł SAFETY umożliwia śledzenie zachowań kierowcy związanych z bezpieczeństwem. Rejestruj zdarzenia związane z bezpieczeństwem, które mogą być zarówno aktywne, jak i pasywne.

 • Otrzymywanie powiadomień o zdarzeniach związanych z bezpieczeństwem
 • Wykrywanie niebezpiecznych zachowań
 • Poprawić nastawienie do bezpieczeństwa

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące Optifleet.

Video file

Pobierz ulotkę i dowiedz się więcej o Optifleet!

Ogólne Warunki Umowy

Skontaktuj się z nami

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości i informacji o produktach i wydarzeniach Renault Trucks. W każdej otrzymanej wiadomości e-mail będę mógł zatrzymać tę komunikację.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off