Usługi

Optymalizacja całkowitego kosztu posiadania pojazdu

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

KONTRAKTY START & DRIVE

Renault Trucks jest z Tobą przez cały okres eksploatacji pojazdu, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje narzędzie pracy będzie w pełni sprawne przez cały czas. Każda umowa, ważna od 2 do 7 lat i obejmująca przebieg do 250 000 km rocznie, jest dostosowana do potrzeb Twojego pojazdu, w zależności od modelu i rodzaju działalności. Dostępne są cztery rodzaje umów, które zaspokoją wszelkie potrzeby.

The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.

 

PAKIETY OPCJI, ABY SPERSONALIZOWAĆ UMOWĘ

Wszystkie umowy Start & Drive mozna uzupełnic o dodatkowe usługi, aby dopasować ich zakres do indywidualnych potrzeb:

 • Assistance
 • Pojazd zastepczy
 • Widoczność
 • Uzupełnienie płynów
 • Optitrack

Skontaktuj się z autoryzowanym warsztatem Renault Trucks, aby uzyskać ofertę obejmującą wszystkie możliwe potrzeby.

 

POMOC W HOLOWANIU

Renault Trucks Financial Services oferuje wszechstronną, niezawodną i łatwą w użyciu pomoc, aby zapewnić spokój Tobie i Twoim kierowcom w razie awarii lub holowania.

 • Dostępna przez całą dobę i 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy.
 • Pakiet pomocy w holowaniu jest dostępny jako opcja w ramach umów serwisowych Start & Drive, ale mogą z niego korzystać również klienci nieposiadający takich umów.

ROZSZERZONY PAKIET POMOCY HOLOWNICZEJ W wersji "Rozszerzonej" gwarancja Towing Assistance obejmuje wszystkie usługi świadczone dla kierowcy, takie jak transport, zakwaterowanie lub repatriacja.

 

ROZWIĄZANIA FINANSOWE: KOMPLEKSOWE I KONKURENCYJNE ROZWIĄZANIE

Finance

Renault Trucks Financial Services oferuje różne formy finansowania pojazdów i zabudów, a także ubezpieczenia i umowy serwisowe obejmujące wszystkie elementy pojazdu (łącznie z wyposażeniem dodatkowym). Oferujemy produkty finansowe, pozwalające na pełną kontrolę TCO (Total Cost of Ownership) bez nieprzyjemnych niespodzianek. Nasi doradcy służą pomocą w wyborze najodpowiedniejszej z dostępnych opcji.

LEASING FINANSOWY Zarówno Twój pojazd jak i zobowiązania leasingowe będą uwidocznionione w bilansie Twojej firmy.

 • Przedmiot finansowania jest środkiem trwałym w aktywach Twojej firmy
 • To Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych
 • Płacąc VAT od wartości pojzdu i odsetek na początku umowy, raty miesięczne są niższe i płatne jedynie w wysokości wartości netto
 • Procedury kredytowe naszej firmy są znacznie prostsze, szybsze i mniej restrycyjne w porównaniu z kredytem bankowym

LEASING OPERACYJNY Renault Trucks Financial Services dokonuje zakupu pojazdu, a następnie przekazuje go do używania Leasingobiorcy. Na zakończenie umowy leasingowej wykupujesz przedmiot finansowania za z góry ustaloną w kontrakcie cenę (chyba, że umowa o finansowania stanowi inaczej).

 • Elastyczna, szybka i wygodna forma pozyskania wybranego przez Ciebie pojazdu
 • Zarówno pierwsza rata leasingowa jak również miesięczne raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu - efektywna "tarcza podatkowa"
 • Zwiększenie płynności finansowej i poprawa wskaźników finansowyc

 

ZAPEWNIJ SWOJEJ FIRMIE ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ DZIĘKI NASZEMU UBEZPIECZENIU

Oferta ubezpieczeniowa Renault Trucks obejmuje wszystkie ryzyka związane z pojazdem i jego użytkownikiem/właścicielem, a także ryzyka finansowe. Są one dostosowane do specyfiki Twojej firmy, aby zapewnić Ci niezawodną i korzystną ochronę:

 • Możliwość ubezpieczenia pojedynczego pojazdu lub całej floty
 • Rozszerzona ochrona na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń
 • Szybka likwidacja szkód

4 GŁÓWNE FORMUŁY UBEZPIECZENIOWE, DOSTĘPNE W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Zapewnia naszym Tobie dodatkowe środki przy szkodzie całkowitej oraz pozwala spłacić kapitał i szybko pozyskać nowy pojazd.

Odpowiedzialność Cywilna Obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim.

 

Ubezpieczenie AC Obejmuje uszkodzenia pojazdu (podczas wypadków, wstrząsów, kradzieży lub próby kradzieży, pożarów, szkód z udziałem lub bez udziału osób trzecich), według jego rzeczywistej wartości rynkowej.

Pomoc w holowaniu Pokrycie kosztów związanych z holowaniem pojazdu w razie awarii lub wypadku.

The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.

Kontakt

Wyrażam zgodę, aby po wysłaniu tego formularza, firma Renault Trucks zachowała i przechowywała moje dane osobowe tak długo, jak będzie to konieczne do oceny dostarczonych informacji i w celu umożliwienia ponownego kontaktu w tej konkretnej sprawie. Moje dane mogą być również przekazane partnerom i dystrybutorom Renault Trucks, którzy będą w stanie zrealizować moje zapotrzebowanie.