Rozwiązania transportowe

Optymalizacja transportu samochodowego i zwiększenie rentowności

Dystrybucja

5min
Renault Trucks D Wide car carrier

Transport samochodów wymaga wszechstronności, możliwie najniższego całkowitego kosztu posiadania (TCO) oraz bezpieczeństwa zarówno dla kierowców, jak i przewożonych pojazdów. Renault Trucks spełnia wszystkie te wymagania, oferując trzy typy autotransporterów i innowacyjne usługi.

Wybierz wszechstronne pojazdy do transportu samochodów

Wraz z rozwojem sektora SUV, pojazdy wymagające transportu stają się coraz większe. Twoja działalność wymaga od Ciebie ciągłego dostosowywania się i umiejętności transportowania samochodów osobowych, SUV-ów i pojazdów użytkowych. Renault Trucks D WIDE 4x2 podwozie lub ciągnik są jednymi z najniższych na rynku.

CM To jest całkowita wysokość Renault Trucks D WIDE 4x2, którego kabina z płaskim dachem pozwala na umieszczenie dodatkowego samochodu na dachu.

Dodatkowo, posiada dwie dostępne wysokości podwozia w zależności od typu przewożonego pojazdu:

  • 27,9 centymetrów w wersji standardowej, do transportu samochodów dostawczych

  • 25,4 cm dla wersji XLOW, do transportu samochodów osobowych.

Jeżeli planujesz podróż na długich trasach lub w terenie górzystym, wymagającym dodatkowej mocy, możesz wybrać model Renault Trucks T (wersja 4x2), dostępny również z kabiną z płaskim dachem. Pojazd może być wyposażony w silniki DTI 11 lub DTI 13, o mocy od 380 do 520 KM. Należy pamiętać, że model Renault Trucks D WIDE jest również dostępny z silnikiem DTI 11 i mocą do 430 KM.

Wreszcie, w przypadku transportu lokalnego lub napraw lokalnych, Renault Trucks Master podwozie z kabiną (holownik) spełni wszystkie Twoje wymagania.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Jego solidność i zwrotność sprawiają, że jest idealny do pokonywania średnich i długich dystansów, a także sprawiają, że nadaje się do jazdy po węższych i krętych drogach".

Enzo Iapichino ZAŁOŻYCIEL FRATELLI IAPICHINO SRL

Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla kierowców, jak i przewożonych samochodów

Podczas transportu pojazdów rola kierowcy to znacznie więcej niż tylko prowadzenie pojazdu. Musi on załadować i rozładować pojazdy przy każdej dostawie. Pojazdy do transportu samochodów zaprojektowaliśmy tak, aby zabezpieczyć wszystkie operacje i ułatwić pracę kierowcy. Dlatego też nasze pojazdy są wyjątkowo łatwo dostępne:

  • Dwa standardowe stopnie

  • 7,6 centymetrowe wgłębienie ułatwiające wchodzenie

  • Uchwyt do wspinania się

  • Drzwi otwierane pod kątem 90°.

Ponadto, modele te oferują specjalnie zaprojektowane i praktyczne schowki na zewnątrz pojazdu, w których można przechowywać narzędzia niezbędne przy załadunku lub rozładunku pojazdów - takie jak pasy i narzędzia do obsługi platform.

Kierowcy mogą cieszyć się dużą kabiną i wewnętrzną częścią mieszkalną zaprojektowaną z myślą o zwiększeniu komfortu, o głębokości ponad 2,13 metra. Wszystkie elementy sterujące automatyczną skrzynią biegów, tempomatem i radiem znajdują się w zasięgu ręki, co zapewnia optymalny komfort. Kierowcy mogą również korzystać z podgrzewanych foteli z zawieszeniem pneumatycznym, dużej ilości schowków i alarmu antywłamaniowego, aby cieszyć się całkowitym spokojem.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i jego ładunku, dostępny jest szereg systemów wspomagających jazdę, takich jak system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system wspomagania nagłego hamowania oraz tempomat, który pomaga obniżyć zużycie paliwa.

Obniżenie całkowitego kosztu posiadania (TCO)

Na tak napiętym rynku, z niewielkimi marżami, kluczowy jest całkowity koszt posiadania (cena za milę), Renault Trucks oferuje wiele narzędzi pozwalające go obniżyć. Nasze pojazdy są wyposażone w automatyczne skrzynie biegów i tempomaty, a także tryb Fuel Economy pozwalający na oszczędność paliwa. Może on być połączony z funkcją Optiroll, która w odpowiednich warunkach umożliwia wykorzystanie bezwładności pojazdu w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

Jeśli masz kilka pojazdów, nasze rozwiązanie do inteligentnego zarządzania flotą Optifleet będzie również cennym sprzymierzeńcem. Dzięki śledzeniu kierowcy i otrzymywaniu danych z trasy, możesz zaplanować dostawy w najbardziej optymalny sposób, śledzić dostawy w czasie rzeczywistym i modyfikować zadania zgodnie z potrzebami klienta. Optifleet umożliwia zbieranie cennych informacji o zużyciu paliwa dla każdego pojazdu i dokładnie zobaczyć, jak są one wykorzystywane przez kierowców (zużycie chwilowe, przewidywanie, zużycie w stanie gotowości, itp.) Możesz ustawić alarmy lub zainicjować szkolenia, aby poprawić ogólną wydajność floty i obniżyć koszty w przeliczeniu na milę. Optifleet jest dostępny poprzez portal internetowy i aplikację na smartfony.

Renault Trucks D Wide

Wydłużenie czasu sprawności pojazdu

Dla przedsiębiorcy, widoczność jest kluczowa, a nieprzewidziane zdarzenia nigdy nie są mile widziane. Mając to na uwadze, Renault Trucks opracowało nową usługę: Predict. Dzięki połączeniu funkcji cyfrowych i relacji z klientem, możemy przewidzieć zużycie pojazdu i zaplanować niezbędne czynności obsługowe. Platforma cyfrowa centralizuje dane o pojazdach ciężarowych i informuje doradcę o konieczności wykonania przeglądu lub wymiany części. Wówczas serwis skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia optymalnego terminu przeglądu, nie zakłócając pracy Twojej lub Twoich klientów.

Transport samochodów: łatwe finansowanie Twojego narzędzia pracy

W Renault Trucks oferujemy więcej niż tylko pojazdy ciężarowe. Oferujemy również szeroką gamę usług, które wspierają Cię i ułatwiają Twoją codzienną pracę. Skorzystaj z naszych rozwiązań finansowych i elastycznych polis ubezpieczeniowych, doskonale dostosowanych do potrzeb transportu samochodów.

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej i otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Referencje naszych klientów

Fratelli Iapichino SRL - Włochy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.