Rozwiązania transportowe

Optymalizacja transportu samochodowego i zwiększenie rentowności

Dystrybucja

5min
Renault Trucks D Wide

Transport samochodów wymaga wszechstronności, możliwie najniższego całkowitego kosztu posiadania (TCO) oraz bezpieczeństwa zarówno dla kierowców, jak i przewożonych pojazdów. Renault Trucks spełnia wszystkie te wymagania, oferując trzy typy autotransporterów i innowacyjne usługi.

Wybierz wszechstronne pojazdy do transportu samochodów

Wraz z rozwojem sektora SUV, pojazdy wymagające transportu stają się coraz większe. Twoja działalność wymaga od Ciebie ciągłego dostosowywania się i umiejętności transportowania samochodów osobowych, SUV-ów i pojazdów użytkowych. Renault Trucks D WIDE 4x2 podwozie lub ciągnik są jednymi z najniższych na rynku.

CM To jest całkowita wysokość Renault Trucks D WIDE 4x2, którego kabina z płaskim dachem pozwala na umieszczenie dodatkowego samochodu na dachu.

Dodatkowo, posiada dwie dostępne wysokości podwozia w zależności od typu przewożonego pojazdu:

  • 27,9 centymetrów w wersji standardowej, do transportu samochodów dostawczych

  • 25,4 cm dla wersji XLOW, do transportu samochodów osobowych.

Jeżeli planujesz podróż na długich trasach lub w terenie górzystym, wymagającym dodatkowej mocy, możesz wybrać model Renault Trucks T (wersja 4x2), dostępny również z kabiną z płaskim dachem. Pojazd może być wyposażony w silniki DTI 11 lub DTI 13, o mocy od 380 do 520 KM. Należy pamiętać, że model Renault Trucks D WIDE jest również dostępny z silnikiem DTI 11 i mocą do 430 KM.

Wreszcie, w przypadku transportu lokalnego lub napraw lokalnych, Renault Trucks Master podwozie z kabiną (holownik) spełni wszystkie Twoje wymagania.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Jego solidność i zwrotność sprawiają, że jest idealny do pokonywania średnich i długich dystansów, a także sprawiają, że nadaje się do jazdy po węższych i krętych drogach".

Enzo Iapichino ZAŁOŻYCIEL FRATELLI IAPICHINO SRL

Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla kierowców, jak i przewożonych samochodów

Podczas transportu pojazdów rola kierowcy to znacznie więcej niż tylko prowadzenie pojazdu. Musi on załadować i rozładować pojazdy przy każdej dostawie. Pojazdy do transportu samochodów zaprojektowaliśmy tak, aby zabezpieczyć wszystkie operacje i ułatwić pracę kierowcy. Dlatego też nasze pojazdy są wyjątkowo łatwo dostępne:

  • Dwa standardowe stopnie

  • 7,6 centymetrowe wgłębienie ułatwiające wchodzenie

  • Uchwyt do wspinania się

  • Drzwi otwierane pod kątem 90°.

Ponadto, modele te oferują specjalnie zaprojektowane i praktyczne schowki na zewnątrz pojazdu, w których można przechowywać narzędzia niezbędne przy załadunku lub rozładunku pojazdów - takie jak pasy i narzędzia do obsługi platform.

Kierowcy mogą cieszyć się dużą kabiną i wewnętrzną częścią mieszkalną zaprojektowaną z myślą o zwiększeniu komfortu, o głębokości ponad 2,13 metra. Wszystkie elementy sterujące automatyczną skrzynią biegów, tempomatem i radiem znajdują się w zasięgu ręki, co zapewnia optymalny komfort. Kierowcy mogą również korzystać z podgrzewanych foteli z zawieszeniem pneumatycznym, dużej ilości schowków i alarmu antywłamaniowego, aby cieszyć się całkowitym spokojem.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i jego ładunku, dostępny jest szereg systemów wspomagających jazdę, takich jak system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system wspomagania nagłego hamowania oraz tempomat, który pomaga obniżyć zużycie paliwa.

Obniżenie całkowitego kosztu posiadania (TCO)

Na tak napiętym rynku, z niewielkimi marżami, kluczowy jest całkowity koszt posiadania (cena za milę), Renault Trucks oferuje wiele narzędzi pozwalające go obniżyć. Nasze pojazdy są wyposażone w automatyczne skrzynie biegów i tempomaty, a także tryb Fuel Economy pozwalający na oszczędność paliwa. Może on być połączony z funkcją Optiroll, która w odpowiednich warunkach umożliwia wykorzystanie bezwładności pojazdu w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

Jeśli masz kilka pojazdów, nasze rozwiązanie do inteligentnego zarządzania flotą Optifleet będzie również cennym sprzymierzeńcem. Dzięki śledzeniu kierowcy i otrzymywaniu danych z trasy, możesz zaplanować dostawy w najbardziej optymalny sposób, śledzić dostawy w czasie rzeczywistym i modyfikować zadania zgodnie z potrzebami klienta. Optifleet umożliwia zbieranie cennych informacji o zużyciu paliwa dla każdego pojazdu i dokładnie zobaczyć, jak są one wykorzystywane przez kierowców (zużycie chwilowe, przewidywanie, zużycie w stanie gotowości, itp.) Możesz ustawić alarmy lub zainicjować szkolenia, aby poprawić ogólną wydajność floty i obniżyć koszty w przeliczeniu na milę. Optifleet jest dostępny poprzez portal internetowy i aplikację na smartfony.

Renault Trucks D Wide

Wydłużenie czasu sprawności pojazdu

Dla przedsiębiorcy, widoczność jest kluczowa, a nieprzewidziane zdarzenia nigdy nie są mile widziane. Mając to na uwadze, Renault Trucks opracowało nową usługę: Predict. Dzięki połączeniu funkcji cyfrowych i relacji z klientem, możemy przewidzieć zużycie pojazdu i zaplanować niezbędne czynności obsługowe. Platforma cyfrowa centralizuje dane o pojazdach ciężarowych i informuje doradcę o konieczności wykonania przeglądu lub wymiany części. Wówczas serwis skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia optymalnego terminu przeglądu, nie zakłócając pracy Twojej lub Twoich klientów.

Transport samochodów: łatwe finansowanie Twojego narzędzia pracy

W Renault Trucks oferujemy więcej niż tylko pojazdy ciężarowe. Oferujemy również szeroką gamę usług, które wspierają Cię i ułatwiają Twoją codzienną pracę. Skorzystaj z naszych rozwiązań finansowych i elastycznych polis ubezpieczeniowych, doskonale dostosowanych do potrzeb transportu samochodów.

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej i otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Referencje naszych klientów

Fratelli Iapichino SRL - Włochy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy D! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off