Rozwiązania transportowe

Pojazdy asenizacyjne przystosowane do pracy w systemach kanalizacyjnych, dla zwiększenia rentowności

Dystrybucja

5min
Renault Trucks C High pressure jetting truck

Do wszystkich prac związanych z kanalizacją potrzebujesz solidnych i mocnych pojazdów o zoptymalizowanej masie własnej, pozwalającą umieścić na pojeździe zabudowę do płukania kanalizacji, lub instalację ssącą. Renault Trucks pomoże Ci w wyborze, a ponadto oferuje usługi w zakresie zarządzania Twoją flotą w optymalnych warunkach.

Pojazdy ciężarowe z wysokociśnieniowym układem strumieniowym: wystarczy dobrać odpowiednią zabudowę

Prace komunalne wymagają od pojazdów optymalnej masy własnej oraz mocy i momentu obrotowego wystarczających do napędu niezbędnych urządzeń i pomp. Renault Trucks C to pojazd skonstruowany na mocnym podwoziu, o ładowności do 22,8 tony.

kg Taka jest masa własna Renault Trucks C w wersji 8x4, co czyni go najlżejszym na rynku.

Silnik DTI 11, o mocy maksymalnej 460 KM, pozwoli Ci napędzać nawet najbardziej wymagający sprzęt dzięki przystawkom odbioru mocy w silniku lub skrzyni biegów, w zależności od konfiguracji pojazdu. Jego zakres pracy oferuje maksymalny moment obrotowy o 20% wyższy niż jego rynkowy odpowiednik.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Renault Trucks ściśle współpracuje z producentami zabudów i wyposaża swoje pojazdy zgodnie z ich potrzebami. Zwis podwozia może być konfigurowany w odstępach co 50 mm, aby uniknąć niepotrzebnego przycinania elementów ramy. Producenci zabudów mają również dostęp do specjalnego Portalu Producentów Zabudów Renault Trucks, gdzie znaleźć mogą szczegółowe informacje i rysunki dotyczące podwozia. Dla Ciebie oznacza to więcej opcji zabudowy, uproszczony proces i możliwość skrócenia czasu dostawy.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Organizowanie zadań i monitorowanie pojazdów komunalnych w czasie rzeczywistym

W celu maksymalnego i jak najbardziej efektywnego wykorzystania pojazdów, firma Renault Trucks opracowała Optifleet, inteligentne rozwiązanie do zarządzania flotą. System ten umożliwia planowanie tras i wizualizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń lub zmian w harmonogramie, można szybko przekierować kierowców do innej pracy. Możesz również przekazywać informacje dotyczące zużycia paliwa, nawyków jazdy lub pracy przystawki odbioru mocy. Wszystkie te precyzyjne i obiektywne informacje mogą podnieść świadomość na temat zużycia paliwa i służyć jako podstawa do efektywnego szkolenia kierowców. Szkolenia Optifuel Training prowadzone są przez ekspertów Renault Trucks, którzy przekażą Twoim kierowcom właściwe zachowania i nawyki, aby pomóc im w zmniejszeniu zużycia paliwa.

Optifleet integruje również dane innych firm, dzięki czemu Twoi usługodawcy mogą na przykład monitorować Twoją flotę na swoim własnym portalu lub systemie.

Optifleet jest prawdziwym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o rentowność i precyzyjne zarządzanie pojazdami.

Przewidywalne koszty utrzymania oraz obsługa w dogodnym dla Ciebie czasie

Obsługa techniczna pojazdy asenizacyjnych jest bardzo specyficzna. Dzięki zindywidualizowanym planom obsługi Renault Trucks przejmuje wszystkie czynności obsługowe i administracyjne Twoich pojazdów, zgodnie z ich codzienną eksploatacją. Dzięki temu możesz całkowicie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, nie zaprzątając sobie głowy pojazdami. Wykonywanie przeglądów w naszej sieci oznacza również korzystanie z wiedzy i wysokich standardów naszych pracowników, dzięki czemu Twoje pojazdy komunalne zachowają swoje pierwotne osiągi.

Równocześnie Renault Trucks oferuje nową usługę przeglądów predykcyjnych: Predict. Nasza usługa monitoruje pojazd i przewiduje zdarzenia z wyprzedzeniem. Dane pochodzące z pojazdów ciężarowych są zapisywane na specjalnej platformie cyfrowej, która dokładnie monitoruje ich zużycie w oparciu o rzeczywistą eksploatację. Jeśli jakiś element wymaga inspekcji lub wymiany, Twój doradca skontaktuje się z Tobą zanim dojdzie do zdarzenia, aby zaplanować interwencję w czasie, który w jak najmniejszym stopniu utrudni Twoją działalność. Dzięki systemowi Predict, możesz korzystać z maksymalnej dostępności Twoich pojazdów.

Zmniejsz koszty obsługi

Pojazdy ciężarowe do udrażniania kanalizacji są drogie w zakupie i wymagają szerokiego zakresu obsługi technicznej. Aby ograniczyć koszty, Renault Trucks proponuje skorzystanie z usługi eXchange. Program ten polega na renowacji, a nie wymianie. W przypadku konieczności wymiany części w samochodzie ciężarowym, demontujemy ją i odnawiamy. Przed ponownym dopuszczeniem do eksploatacji, część jest testowana i zatwierdzana tylko wtedy, gdy spełnia te same wymagania, co części nowe. Wszystkie części odnowione w fabryce eXchange objęte są dwuletnią gwarancją na zamontowane części, z uwzględnieniem robocizny. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić na utrzymaniu pojazdu bez utraty jakości, sprzyjając jednocześnie recyklingowi i zrównoważonemu rozwojowi.

Wybierz najlepszą opcję finansowania dla Twojej działalności

Pojazdy komunalne wymagają dużych inwestycji. Nasi doradcy są w pełni świadomi wszystkich ograniczeń i zakresu działalności, co oznacza, że mogą zaoferować rozwiązania, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Nasze rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe są elastyczne i mogą zostać dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i przygotować spersonalizowaną ofertę.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off