Wydarzenie

Intruck Karpin z nagrodą DEALER OF THE YEAR 2021!

Renault Trucks Polska Dealer of the year 2021
Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks Polska zdobył serwis INTRUCK KARPIN zarządzany przez spółkę Intruck Sp. z o.o., która istnieje na rynku od 2004 roku! Oddział zlokalizowany w Karpinie powstał w 2012 roku i od początku posiada naszą autoryzację.

Intruck Karpin z nagrodą Najlepszego Agenta Renault Trucks Polska 2021!

24 maja 2022 w czasie Kick-offu Renault Trucks Polska ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu Dealer of the Year 2021 w Polsce! Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis INTRUCK KARPIN zarządzany przez spółkę Intruck Sp. z o.o., która istnieje na rynku od 2004 roku! Oddział zlokalizowany w Karpinie powstał w 2012 roku i od początku posiada autoryzację Renault Trucks.

Renault Trucks Polska Dealer of the year 2021 a

 

Serwis Intruck Sp. z o.o. posiada dwa autoryzowane serwisy Renault Trucks - w Karpinie k/Warszawy i w Radomiu, w których zatrudnionych jest blisko 60 osób. Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od 9 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie. 

W edycji 2021 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2021 wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2021. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, wzrost sprzedaży kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi oraz skuteczność działań w ramach Renault Trucks 24/7.

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2021” zdobył serwis INTRUCK KARPIN. Nagrodę z rąk: Valery Muyard Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży, Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych odebrali Krzysztof Nowakowski, Prezes Zarządu Intruck i Tadeusz Piech, Wiceprezes Zarządu Intruck.

Odbierając prestiżową nagrodę Krzysztof Nowakowski podkreślił, że jest to nagroda całego zespołu serwisu Intruck w Karpinie. Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez INTRUCK KARPIN! Warto dodać, że serwis otrzymał jednocześnie tytuł najlepszego Dealer of the Year 2021 w siostrzanej marce grupy Volvo Trucks. Jest to pierwszy taki przypadek w historii konkursów.  Dzięki takim serwisom, jak INTRUCK KARPIN pojazdy mogą spełniać sprawnie swoje zadania transportowe, a ich właściciele mogą spokojnie zająć się działalnością transportową. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2023 roku. 

Renault Trucks Polska Dealer of the year 2021 b

 

Kick off Renault Trucks Polska 2022 wyłonił najlepszych w 2021 roku w zakresie sprzedaży pojazdów nowych, używanych, obsługi posprzedażnej i współpracy RTFS.

I tak prestiżowy tytuł Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych Renault Trucks w 2021 roku trafił do Eurocomplex Trucks. Eurocomplex Trucks wygrał również w kategoriach największa sprzedaż kontraktów serwisowych, największa sprzedaż pojazdów używanych.

Z kolei Nijhof Wassink, został wyróżniony jako Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2021 roku i za Najlepszą współpracę z RTFS. Tytuł Najskuteczniejszego serwisu Renault Trucks 24/7 otrzymał natomiast Tandem Kielce

Informacje dodatkowe:

Serwis INTRUCK KARPIN zajmuje powierzchnię 3000m², na którą składają się dwie hale serwisowe (hala główna napraw mechanicznych, hala Centrum Napraw Powypadkowych), zespołownia, narzędziownia oraz część magazynowa i biurowa. Główna hala napraw mechanicznych to cztery pełnowymiarowe przejazdowe stanowiska naprawcze dla zestawów (8 stanowisk dla ciągników). Hala Centrum Napraw Powypadkowych to pełnowymiarowe stanowisko przejazdowe wyposażone w kratownicę do prostowania ram, dwa stanowiska przygotowawcze, komora lakiernicza oraz pełnowymiarowa strefa przygotowawcza do prac lakierniczych dla pojazdów ciężarowych

Oddział INTRUCK KARPIN  ul. Białostocka 8, 05-252 Karpin

Godziny pracy serwisu: poniedziałek, 7:00-19:00 wtorek-piątek, 7:00-22:00 sobota. 7:00-15:00

Aktualnie sieć serwisowa Renault Trucks w Polsce liczy 30 oddziałów w Polsce!  

Skontaktuj się z nami!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000