Gama E-Tech

Program "Mój Elektryk" dla Renault Trucks Master E-TECH!

Off
Master_E-Tech_07

Dofinansowanie nawet do 70 000 zł dla Renault Trucks Master E-TECH!

Z programem "Mój elektryk" zyskasz dotację do 70 000 zł
na finansowanie w 100% elektrycznego pojazdu Renault Trucks Master E-TECH!

 

Razem z Renault Trucks Financial Services dołączyliśmy do programu "Mój elektryk", aby zapewnić pełne wsparcie w uzyskaniu dopłat do zakupu Twojego elektrycznego pojazdu! 

  • Dofinansowanie, dotyczy leasingu nowego pojazdu zeroemisyjnego

  • Z programu mogą skorzystać przedsiębiorstwa i podmioty instytucjonalne. Do występowania o dopłaty uprawnione są, m.in. firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie

  • Program dostępny jest dla wszystkich wersji nadwoziowych pojazdów >>Renault Trucks Master E-TECH<<

 

Program mój elektryk renault trucks 2a

 

ZAPEWNIAMY MINIMUM FORMALNOŚCI

Złóż wniosek o dotację, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami i niezwłocznie poinformujemy Cię o przyznaniu dotacji!

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej! 

Zapytaj o ofertę dofinansowania! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Pojazdy elektryczne E-TECH i misja dekarbonizacji!

Normy emisji dla pojazdów ciężarowych wyprzedzają o wiele lat normy emisji dla samochodów osobowych. Wymiana pojazdów starszej generacji na nowsze, jest więc znaczącym czynnikiem zmniejszającym zanieczyszczenie powietrza. 

Nasze zobowiązanie

Porozumienie Paryskie, to historyczne porozumienie polegające na zatrzymaniu wzrostu średniej globalnej temperatury na poziomie znacznie poniżej 2'C względem poziomu z czasów przedprzemysłowych. Unia Europejska postanowiła jednak, że do 2050 roku, jako pierwsza na świecie gospodarka osiągnie neutralność klimatyczną. 2040 rok to data, od której będziemy sprzedawać wyłącznie samochody ciężarowe, które nie emitują CO2.

Renault Trucks zobowiązało się do sprzedaży 50% pojazdów elektrycznych do 2030 roku i 100% pojazdów neutralnych pod względem CO2 do 2040 roku!

Uzupełnij powyższy formularz i zapytaj o dofinansowanie!