COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


03.01.2019

DAKAR 2019, CEL:POKONAĆ PERUWIAŃSKIE WYDMY

W 41. edycji Rajdu Dakar, czeski zespół MKR podejmuje wyzwanie stając na starcie najbardziej wymagającego rajdu świata, który odbędzie się w dniach od 6 do 17 stycznia 2019 r. w Peru. Na starcie zobaczymy ciężarówki: Renault Sherpa i 2x Renault Trucks K520, celem zespołu MKR w tegorocznym rajdzie jest zajęcie miejsca na podium.

W tym roku rywalizacja będzie bardzo wymagająca dla wszystkich drużyn i gwarantująca potężne emocje wszystkim kibicom. Rajd rozpocznie się i zakończy w stolicy Peru - Limie. Trasa rajdu została podzielona na 3 obszary. Zawodnicy będą mieli do poknania 5000 km , w tym na 3000 km będą rywalizować na słynnych wydmach Ica.

Zespół MKR może liczyć na wytrzymałość i niezawodność pojazdów Renault Trucks aby pokonać najbardziej wymagające odcinki tegorocznej trasy.

Odpowiednie wsparcie techniczne oraz nawigacja doświadczonych pilotów jeszcze bardziej przybliży zespół do sukcesu w tegorocznej edycji.

Trzymamy kciuki za drużynę MKR Technology!