Raport

Jak sfinansować elektryczną ciężarówkę?

#JoinTheGoodMove

Elektromobilność

4min
Renault Trucks E-Tech range

IIle kosztuje elektryczny samochód ciężarowy? Czy nie jest zbyt drogi? Renault Trucks odpowiada na spojrzał na sprawę z każdej strony.    

 

Jak kupić i sfinansować mój pojazd elektryczny?

Kompletna ciężarówka (ciężarówka + akumulatory) Kup i stań się właścicielem Ze standardowym kredytem ratalnym
A Weź w leasing i używaj W przypadku leasingu finansowego możesz po zakończeniu umowy stać się właścicielem pojazdu lub go zwrócić
B   W przypadku leasingu operacyjnego: po zakończeniu umowy zwracasz pojazd
Kompletny samochód ciężarowy (samochód ciężarowy + akumulatory)
Kup i stań się właścicielem Weź w leasing i używaj
Z ratą standardową W przypadku leasingu finansowego, po zakończeniu umowy możesz stać się właścicielem pojazdu lub go zwrócić. W przypadku leasingu operacyjnego zwracasz pojazd na koniec umowy.

 

#SWITCHTOELECTRIC

Wiemy, że jedną z barier dla naszych klientów, aby "przestawić się na elektryczność" jest cena samochodu ciężarowego i wpływ na ich ogólny model biznesowy. Rozumiemy, że musimy ich wesprzeć rozwiązaniami finansowymi, dostosowanymi do ich potrzeb. Aby ułatwić klientom przejście na zasilanie energią elektryczną, Renault Trucks Financial Services proponuje różne opcje finansowania i ważne jest, aby omówić je na bardzo wczesnym etapie procesu zakupu. Rozwiązania finansowe mogą się różnić w zależności od kraju, w zależności od lokalnych zasad i przepisów. Głównie jednak dostępne są trzy oferty, w zależności od specyficznych potrzeb i przeznaczenia klienta:

  • Standardowy kredyt ratalny: Klient jest właścicielem pojazdu elektrycznego na koniec okresu umowy.
  • Leasing finansowy: Klient decyduje się na leasing swojego pojazdu elektrycznego i na koniec okresu umowy może zdecydować się na zwrot pojazdu lub jego zakup w zamian za zapłatę wartości rezydualnej.
  • Leasing operacyjny: Klient decyduje się na leasing swojego pojazdu elektrycznego, a na koniec okresu umowy  po prostu go zwraca.

Koszt pojazdu elektrycznego musi być rozpatrywany całościowo, ponieważ należy brać pod uwagę całkowity koszt posiadania, a nie koszt zakupu. Jest on bardzo ekonomiczny w eksploatacji: wymaga niewielu czynności obsługowych, a koszty zużycia paliwa są bardzo niskie. W wielu krajach istnieją również dotacje państwowe lub ulgi podatkowe, takie jak dodatkowa amortyzacja, które powinny być brane pod uwagę.

Renault Trucks Master E-Tech

Contact our financial consultants

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off