COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Pojazdy nowe

Bezpieczeństwo pożarowe

Straż pożarna

Interwencje w środowisku miejskim, działania ratownicze, pożary lasów, zagrożenia przemysłowe to typowe obszary działalności straży pożarnej, która realizuje swoje zadania w ekstremalnie trudnych środowiskach i warunkach.
Aby spełniać wymagania stawiane przez zadania tego rodzaju, firma Renault Trucks oferuje szeroką gamę niezawodnych, pojazdów o dużej mocy dostosowanych do montażu nadwozi każdego rodzaju.