Rozwiązania transportowe

Efektywny transport towarów na wszystkich rodzajach dróg

Budownictwo

5min
Renault Trucks C

Bez względu na to, czy chodzi o zboża, materiały sypkie czy stałe, transport towarów wymaga wszechstronnego samochodu ciężarowego, zdolnego do jazdy po wszystkich rodzajach dróg i w każdych warunkach pogodowych. Możemy Ci w tym pomóc dzięki naszej szerokiej palecie pojazdów i usług.

Transport towarów: solidny i komfortowy pojazd

Podczas transportu towarów, załadunek odbywa się często w miejscach trudno dostępnych, na niestabilnym podłożu, a czasem w dość niebezpiecznych warunkach. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i płynnej pracy, Renault Trucks C posiada wzmocnione podwozie i może być wyposażony w silniki o mocy od 380 do 520 KM, z maksymalnym momentem obrotowym dostępnym już przy niskich obrotach, od 900 obr/min.

Renault Trucks C

Jeżeli podłoże jest niestabilne, automatyczna skrzynia biegów Optidriver posiada tryb terenowy, który pomaga dostosować zmianę biegów w trudnych warunkach.

Aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń na dojazdach do placów budowy i drogach technicznych, standardowa specyfikacja modelu Renault Trucks C obejmuje zderzak ze stalowymi narożnikami i kratami ochronnymi reflektorów. W przypadku częstszego użytkowania w terenie, warto zamontować zderzak wykonany w 100% ze stali.

° Taki kąt natarcia umożliwia zderzak wykonany w 100% ze stali w modelu C Renault Trucks.

Dzięki temu samochody ciężarowe mogą bez przeszkód poruszać się po wszystkich rodzajach podłoża. Ponadto podwozie może być wzmocnione w kilku miejscach wzdłuż podłużnic, aby zapewnić odporność mechaniczną ramy.

Renault Trucks C

Na drodze model Renault Trucks C posiada wszystkie zalety samochodu ciężarowego do transportu dalekobieżnego. Jego trapezowy kształt oraz przednia szyba nachylona pod kątem 12° poprawia aerodynamikę. Dzięki temu zużycie paliwa jest niższe.

Renault Trucks K również może spełnić Twoje wymagania transportowe, niezależnie od tego, czy towary są przewożone luzem, czy nie. Zaprojektowany z myślą o ciężkich konstrukcjach, dostosuje się do Twoich oczekiwań dzięki mocnemu silnikowi i dużej ładowności.

RENAULT TRUCKS K 520 - REUNION ISLAND - ST2D

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich kierowców

Renault Trucks C, zaprojektowany na wzór samochodów ciężarowych, oferuje komfort i bezpieczeństwo, jakich można oczekiwać od tego typu pojazdu. Dostęp do kabiny jest ułatwiony dzięki drzwiom otwieranym pod kątem 85° i szerokim, antypoślizgowym stopniom. Dodatkowy stopień boczny z uchwytem na dachu umożliwia kierowcy łatwe i bezpieczne sprawdzenie ładunku.

Renault Trucks C cabin
Renault Trucks C steps

Wysunięta do przodu pozycja kabiny zapewnia szeroką widoczność i przestronną przestrzeń mieszkalną o szerokości ponad 2 metrów, z jedną lub dwiema leżankami. Wszystkie wskaźniki i przyciski pojazdu skupione są wokół kierownicy, dzięki czemu kierowca nie musi odrywać wzroku od drogi. Dla bezpieczeństwa własnego i przewożonego ładunku można skorzystać z kilku systemów wspomagających jazdę, takich jak wspomaganie ruszania pod górę, elektroniczna kontrola stabilności i automatyczne hamowanie awaryjne.

Wydłużenie czasu sprawności pojazdu

Wspierając Twoją działalności w zakresie transportu towarów, Renault Trucks oferuje kilka rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów obsługi technicznej. W przypadku konieczności wymiany jednej z części pojazdu, można na przykład zdecydować się na zastosowanie części eXchange. Zamiast wymieniać część na nową, Renault Trucks posiada system gospodarki obiegowej umożliwiający ponowne wykorzystanie części używanych. Są one odnawiane w naszej wyspecjalizowanej fabryce, poddawane procesowi regeneracji i rygorystycznym testom przed wprowadzeniem na rynek. Nasze odnowione części mają takie same osiągi jak nowe i są objęte 2-letnią gwarancją na części zamontowane. Dodatkowo pozwalają zredukować koszty.

Możesz również zaplanować koszty obsługi swoich pojazdów, decydując się na umowę serwisową. Umowa ta, oparta na indywidualnym planie przeglądów, może obowiązywać od 2 do 7 lat i obejmować przebieg do 250 000 km rocznie. Dostosowana jest do prowadzonej działalności i wykorzystywanych pojazdów, w zależności od ich modelu i sposobu użytkowania.

Aby pójść jeszcze dalej, Renault Trucks oferuje innowacyjną usługę zapobiegania unieruchomieniu pojazdu. Predict łączy najlepsze rozwiązania technologiczne i zasoby ludzkie. Dane pojazdów są przesyłane do specjalnej platformy cyfrowej, która na podstawie użytkowania określa, jakie czynności obsługowe należy wykonać. Jeśli konieczna jest interwencja lub wymiana części, doradca skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na wizytę, przed wystąpieniem nioczekiwanego zdarzenia. Możesz zatem wybrać, kiedy oddasz swój pojazd do warsztatu, tak aby miało to jak najmniejszy wpływ na Twoją działalność.

Transport towarów: zmniejsz zużycie paliwa

Aby zapewnić optymalną prędkość przy jak najmniejszym zużyciu paliwa, gama Renault Trucks C wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów Optidriver, która przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa dzięki trybowi Fuel Economy. Dzięki Optifleet, inteligentnemu systemowi zarządzania flotą stworzonemu przez Renault Trucks, można jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa. Aplikacja ta służy do zbierania danych dotyczących zużycia paliwa przez każdy pojazd i sposobu jego użytkowania przez kierowców. Można na przykład wywołać "alarm paliwowy" w przypadku nadmiernego zużycia, można wyświetlić dane o zużyciu paliwa w trybie pracy na biegu jałowym i sprawdzić ile razy został naciśnięty pedał hamulca. Dzięki geolokalizacji pojazdów możesz również planować przejazdy w taki sposób, aby były one jak najbardziej efektywne. Jeśli plany się zmienią lub zlecenie ulegnie zmianie, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do kierowcy i zaplanować nową trasę z wyraźnym podglądem lokalizacji wszystkich pojazdów.

Łatwe finansowanie pojazdów do transportu towarów

Przewóz towarów wymaga wysokiej rentowności. Oferta finansowania Renault Trucks dostosowuje się do Twoich potrzeb i ograniczeń. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leasing finansowy, sprzedaż ratalną czy wynajem, Twój doradca pomoże Ci zachować płynność finansową i zoptymalizować zdolność kredytową.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.