Aktualności


06.11.2014

Nowy adres Volvo Group Truck Center w Trójmieście

Będzieszyn, gmina Pruszcz Gdański

Z dniem 20 października 2014 autoryzowany serwis Volvo Trucks i , w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i autostrady A1.

– Zmiana adresu gdyńskiego serwisu Volvo Group Truck Center jest wynikiem naszego stałego doskonalenia jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej dostępności punktów sprzedaży i serwisu dla naszych klientów, aby w ten sposób zapewnić im najwyższej jakości obsługę w zasięgu ręki i maksymalizować dyspozycyjność ich pojazdów, a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu, powiedziała Małgorzata Kulis, Dyrektor Generalny Volvo Group Trucks Poland.

Serwis w nowej lokalizacji będzie świadczyć ten sam szeroki zakres wysokiej jakości usług sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych i autobusów marki Volvo Trucks oraz Renault Trucks, jak dotychczas, w tym:
- sprzedaż nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks
- wykonywanie i obsługę napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo Trucks i Renault Trucks

- wykonywanie napraw powypadkowych samochodów ciężarowych
- dobór i sprzedaż oryginalnych części Volvo Trucks i Renault Trucks
- sprzedaż kontraktów serwisowych obu marek
- naprawy i uzupełnianie układów klimatyzacji
- montaż dodatkowego wyposażenia w pojazdach
- sprzedaż i uzupełnianie czynnika AdBlue
- doraźne naprawy naczep

Dane teleadresowe:

Volvo Group Truck Center
Będzieszyn 101
83-000 Pruszcz Gdański

Tel.:     +48 58 629 88 33
Faks:   +48 58 629 85 83

Volvo Group Truck Center w Będzieszynie jest jednym z 12 punktów sprzedaży i serwisu w pełni zarządzanych przez Volvo. Aktualnie ogólna liczba autoryzowanych serwisów dostępnych na terenie Polski dla klientów Renault Trucks to 39 i 31 dla klientów Volvo Trucks.