Aktualności


 

27.06.2011

Renault Trucks na Verva Street Racing!

Verva Street Racing

W  sobotę 18.06 odbyła się druga edycja VERVA Street Racing, czyli jedynych,  organizowanych na tak wielką skalę, samochodowych wyścigów ulicznych w Polsce.

Już po raz drugi blisko 85 tysięcy fanów motosportu obejrzało zmagania najlepszych   kierowców na ulicznym torze w sercu miasta. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć Renault Trucks!  Do południa, wszyscy goście którzy zawitali do paddocku, mogli obejrzeć z bliska pojazdy które później wzięły udział w wyścigach. Ci, którzy przybyli na nasze stoisko nie tylko zostali  obdarowani gadżetami, ale mieli także okazję zasiąść w fotelu Magnum i Premium Racing. Jednym z gości, który zasiadł w, a właściwie NA naszych pojazdach, był Maciej Florek z programu You Can Dance. Bardzo cieszy nas fakt, że chociaż w paddocku zgromadzono aż 110 pojazdów czołowych serii wyścigowych i rajdowych, stoisko Renault Trucks cieszyło się ogromną popularnością.

Równo o 15:30 na tor wyjechały dwa Premium Racing które poprowadzili Dariusz Ciesielski i Szymon Milewski. Mimo, że wąski tor oraz deszczowa pogoda nie pozwalały naszym kierowcom  rozwijać dużych prędkości, to i tak udało im się zrobić kilka driftów, które wywarły na publiczności ogromne wrażenie.