Aktualności


 

18.12.2013

RENAULT TRUCKS PRZEKAZUJE KLUCZYKI DO PIERWSZYCH EGZEMPLARZY MODELU T

 

RENAULT TRUCKS PRZEKAZUJE KLUCZYKI  DO PIERWSZYCH EGZEMPLARZY MODELU T

Niespełna sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Renault Trucks rozpoczyna dostawy pojazdów ze swojej nowej gamy do klientów w Europie. We Francji pierwsze cztery egzemplarze Renault Trucks T – High Sleeper Cab – trafiły do firmy STAF. Są wyposażone w kabinę z płaską podłogą i napędzane silnikiem DTI13 Euro 6 o mocy 520 KM. Posiadają również pełny zestaw najnowszych opcji wyposażenia, zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy i wypoczynku. Uroczystego przekazania kluczyków do nowych pojazdów dokonali prezes Renault Trucks Bruno Blin i dyrektor zarządzający Renault Trucks France Marc Martinez. Ceremonia odbyła się na stoisku Renault Trucks podczas na wystawy Solutrans.

–  Renault Trucks T spełnia wymagania transportu chłodniczego w handlu detalicznym, szczególnie pod względem niezawodności – komentuje Kara Mendjel, prezes i dyrektor generalny STAF – Kolejną zaletą jest wyjątkowo przestronna kabina, która zapewni moim kierowcom optymalne warunki pracy.

– Kara Mendjel zamówił cztery Renault Trucks T, nawet bez wcześniejszego ich przetestowania – podkreśla Bruno Blin. – To dowód ogromnego zaufania klienta, zaś Renault Trucks udowodni, że w pełni na nie zasługuje. Marc Martinez zwraca uwagę na doskonałe relacje Renault Trucks z firmą STAF i jej dyrektorem generalnym: – Kara Mendjel jest lojalnym klientem, z którym od dawna pozostajemy w bliskich stosunkach. Nie uznaje żadnych kompromisów, jeżeli chodzi o jakość pojazdów, i zawsze chce tego, co najlepsze dla kierowców. Renault Trucks T z płaskopodłogową kabiną i wybranym przez klienta pakietem komfortowym z pewnością spełni jego najwyższe oczekiwania.

STAF jest rodzinną firmą założoną w 1969 r., specjalizującą się w chłodniczym transporcie żywności do supermarketów. Ma swoją siedzibę koło Paryża i jest wiodącym przewoźnikiem w regionie Ile-de-France. Zatrudnia ponad 520 pracowników i posiada flotę ponad 450 samochodów, z czego większość stanowią pojazdy ciężarowe Renault Trucks.