COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

02.01.2014

RENAULT TRUCKS WSPIERA OFIARY TAJFUNU

RENAULT TRUCKS WSPIERA OFIARY TAJFUNU NA FILIPINACH

Tajfun Haiyan, który w listopadzie 2013 nawiedził Filipiny, pozostawił po sobie blisko 4000 ofiar, a milionom mieszkańców odebrał dach nad głową. Tak jak wiele międzynarodowych organizacji, pracownicy Renault Trucks i Grupy Volvo nie pozostali obojętni na krzywdę Filipińczyków. Dzięki sprzedaży domowych wypieków, udało się zebrać kwotę blisko 5000 Euro, która przekazana zostanie Oxfam. Organizacja ta wspiera projekt uzdatniania wody oraz budowę punktów medycznych dla poszkodowanych Filipińczyków.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa w Renault Trucks, bowiem akcje społeczne  na dobre zagościły w kulturze organizacyjnej francuskiego producenta.