COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Z Tobą

Hybrys

Renault Trucks hybrys

Hybrys

Renault Trucks zaprezentuje Hybrys - miejski pojazd koncepcyjny w innowacyjnej, hybrydowej technologii. Ze swoim futurystycznym designem, Hybrys wyraża wizję Renault Trucks odnośnie transportu miejskiego. Jest również krokiem w kierunku integracji technologii hybrydowych do produktów już oferowanych na rynku, dając alternatywę dla silników wysokoprężnych.


Ochrona środowiska, rosnące ceny paliw ropopochodnych oraz ich zmniejszające się zasoby skłoniły Renault Trucks do poszerzenia swojej gamy produktów o pojazdy zużywające mniej paliwa dzięki nowym źródłom zasilania.


W swojej gamie produktów, skierowanej do władz lokalnych oraz agencji autostradowych, Renault Trucks oferuje unikalną gamę silników i alternatywnych źródeł zasilania: bio-diesel, gaz ziemny, bi-modalny (diesel/elektryczny) oraz w pełni elektryczny. W najbliższej przyszłości technologie hybrydowe, tak zwane “równoległe” (łączące silniki diesla i elektryczne, pracujące zależnie od różnych scenariuszy roboczych) zastosowane w koncepcyjnym pojeździe Hybrys uuzupełnią obecne rozwiązania.

Galeria zdjęć