SPECJALNA OFERTA NA POJAZDY ZABUDOWANE I GOTOWE DO ZABUDOWY

WYBIERZ SWOJEGO MASTERA!

Renault Master to najchętniej wybierany samochód dostawczy na rynku. Dzięki silnikom EURO 6 Step D z szerokim zakresem wyboru mocy (od 110 do 170 KM) z łatwością pomożemy Ci wybrać ten, który najlepiej sprawdzi się w Twojej branży. Oprócz tego masz pewność, że silniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy zanieczyszczeń. W samochodzie znajdziecie również wiele technologi pomagających w codziennej pracy. Kamera oraz radar cofania, system hill start aid pomagający przy ruszaniu ze wzniesienia czy lusterko martwej strefy w osłonie przeciwsłonecznej to z pewnośćią rozwiązania zwiększające codzienny komfort pracy.

 

 

To co wyróżnia Mastera to szeroka oferta możliwych konfiguracji nadwozia. Master to pojazd, który spełni wymagania każdej branży! Branża budowlana, firmy kurierskie, transport chłodniczy, branża energetyczna (Master 4x4!), transport ludzi - w tych wszystkich obszarach możecie z powodzeniem korzystać z naszych pojazdów. Jest to możliwe dzięki ułatwionemu dostosowaniu podwozia do różnych rodzajów zabudów.

 

 

Oprócz tego w Renault Trucks nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami! Blisko 1600 punktów serwisowych jest gotowych by pomóc Ci w najmniej oczekiwanym momencie. Wybierając kontrakt serwisowy w naszym serwisie, unikasz niespodziewanych kosztów obsługi i z łatwością planujesz swój budżet na prowadzenie biznesu!

 

 

Mamy dla Ciebie ofertę pojazdów GOTOWYCH DO PRACY - już zabudowanych, dostępnych od ręki. Jeżeli nie znalazłeś wśród nich pojazdu do swojej branży zawsze możesz wybrać Mastera, który jest GOTOWY DO ZABUDOWY.

 

Kliknij poniżej aby zobaczyć ofertę na pojazdy Renault Master, zabudowane, gotowe do pracy.

 

 

Kliknij poniżej aby zobaczyć specyfikację pojazdu Renault Master gotowego do zabudowy.