OFERTA SPECJALNA FUEL ECO +

SZCZEGÓŁY OFERTY FUEL ECO +

 

Korzyści pojazdów w specjalnej ofercie FUEL ECO + :

 

-> Gwarancja na układ napędowy pojazdu trwająca 36 miesięcy – Secure Standard
-> Renault Trucks Assistance na terenie całej Europy 24/7
-> Kontrakt obsługowy Reference 36 m-cy/130 tys. km rocznie


-> Pakiet FuelEco+ (oszczędność nawet do 6% paliwa)
-> Silniki Euro 6 faza D (do 3% mniejsze spalanie)
-> Zbiorniki 1100 litrów (950 l dla wersji X-LOW)
-> Szkolenie kierowcy oraz doradztwo paliwowe
-> ... i wiele innych!

 


ZOBACZ ulotkę i poznaj naszą ofertę w całości!

 
 

 

 

Dodatkowo możesz rozszerzyć swój kontrakt serwisowy do Start&Drive Performance Maxi lub Excellence do 48 m-cy. i całkowicie uwolnić się od niezaplanowanych kosztów obsługi, ułatwiając sobie tym samym planowanie wydatków związanych z prowadzeniem działalności.

 


 

O MODELACH T 2019:


Maszyna pożerająca kilometry w trasie,  Renault Trucks T w wersjach 2019 zostały zoptymalizowane pod kątem zmniejszenia ilości spalanego paliwa oraz zapewniania większego komfortu kierowcy.

 

->Renault Trucks T i T High w wersji 2019 zostały wyposażone w silniki DTI 11 i DTI 13 Euro 6 Step D, zgodnie z rozporządzeniem, które będzie obowiązywało od 1 września 2019 roku. Pojazdy zostały wyposażone w filtr cząstek stałych nowej generacji, wykonany z nowych materiałów, które wydłużają trwałość podzespołów. Dodano również czujnik jakości Adblue, a także usunięto siódmy wtryskiwacz (dot. wersji z silnikiem DTI 13).

 

->System Optivision nowej generacji. Ten inteligentny tempomat wykorzystujący informacje o topografii terenu w celu optymalizacji strategii zmiany biegów, przechowuje dane bezpośrednio w pojeździe. Oznacza to, że system będzie funkcjonował nawet jeśli chwilowo połącznie zostanie utracone, np. w tunelu.

 

->Adaptacyjny tempomat Eco Cruise Control oferuje nowe ustawienia, które pozwolą na jeszcze niższe zużycie paliwa

 

->Pimp your truck! W modelach 2019 masz możliwość spersonalizować wygląd Twojego pojazdu tak by wyróżniał Twoją firmę na drodze. Możesz pomalować fabrycznie osłone chłodnicy i lusterka boczne.